16. Studentské vědecké konferenci 1. LF UK

Termín pro odevzdání přihlášek je stanoven na 8. 4. 2015.
Čas 06.05.2015
od 09:00 do 18:25
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vážená paní přednostko, vážený pane přednosto,

vážená paní předsedkyně, vážený pane předsedo,

dovoluji si Vás informovat o 16. Studentské vědecké konferenci 1. LF UK, která se bude konat dne 6. 5. 2015, v následujících sekcích:

1.       Sekce postgraduálních prací s rozdělením na část teoretickou zahrnující práce z teoretických a preklinických oblastí a část klinickou.

2.       Sekce pregraduálních prací s rozdělením na část teoretickou zahrnující práce z teoretických a preklinických oblastí a část klinickou.

3.       Sekce nelékařských zdravotnických oborů  –  ošetřovatelství, adiktologie atd.

Termín pro odevzdání přihlášek je stanoven na 8. 4. 2015.

Prosím, abyste o konání konference laskavě informovali pregraduální i postgraduální studenty, kteří se na Vašem pracovišti podílejí na vědecké práci.

Veškeré informace ke konání 16. SVK jsou k dispozici na webových stránkách fakulty na adrese www.lf1.cuni.cz/16svk

Děkuji Vám za spolupráci, krásný den

Katka Timková

Mgr. Katarína Timková