Pravidla pro práci v laboratoři a ceník

1. Před zahájením prací v laboratoři kontaktujte vedoucího nebo jiného člena týmu za účelem proškolení. Kdo nebude proškolen, tak nemůže pracovat v laboratoři.
  2. Přečtěte si návody a další metodické pokyny uveřejněné na webu laboratoře.
  3. Objednávejte se do laboratoře s minimálně čtrnáctidenním předstihem (přednostně emailem na "sipkovahanka@gmail.com"). Volné termíny můžete snadno zjistit v Kalendáři laboratoře průtokové cytometrie. Do e-mailu uveďte přibližný počet analýz, druh a pufry, které budete používat a preferovaný rostlinný standard - nemáme k dispozici všechny standardy stále během sezóny).
  4. Při práci udržujte čistotu, uklízejte po sobě, doplňujte špičky a nastříhané filtry (Uhelon) a umývejte Petriho misky. Své vzorky nenechávejte dlouhodobě v lednici (může se stát, že budou vyhozeny). Kontrolujte si doplňování vody do zásobních lahví a NEZAPOMEŇTE vyprazdňovat odpadní kanystr pod stolem!
  5. Jelikož laboratoř nemá interní zaměstnance, je nutné, abyste si postupně osvojovali i vlastní práci s cytometrem a byli maximálně samostatní. Veškšré informace dostanete při úvodním zaškolení.
  6. Jednoznačně preferovanými pufry jsou Otto I. a II. Další pufry jsou akceptovatelné jen po domluvě s personálem.

Děkujeme vám za respektování pravidel naší Sudovy průtokové laboratoře a přejeme vám samé pozitivní výsledky a příjemné zážitky při práci.

Cena za jednu analýzu (pro oba fluorochromy) je 25,-Kč.