Hledání osob
(verze: 273)
Hledání osob
Login :
Heslo :
Přihlásit přes CAS
Studijní Informační Systém
Stránka se načítá...
Aplikace
Hledání osob
--:--
Přijímací řízení
Termíny zkoušek - přihlašování
Státní závěrečné zkoušky
Předměty
Témata prací (Výběr práce)
Anketa
Rozvrh NG
Přihlašování stáží
Komise
Pozvánky na státní zkoušky a obhajoby
Pořádání akce s mezinárodní účastí
Centrální katalog
Portál elektronických zdrojů
Centrální vyhledávač informačních zdrojů UK
Moodle (E-learning)
UK Forum
UK Point
Centrum Carolina
Platforma doktorského studia
Klub Alumni
Evropská univerzitní aliance 4EU+
Přehled školitelů
Souborový manažer
Promoce
Harmonogram
Evidence programů CŽV
Nástěnka
x
Hledání osob
Vyhledávání loginů
Hledání
Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript nebo je jeho podpora vypnutá. Některé funkce nemusejí být dostupné.
Filtr:
Vyhledat:
studenty
učitele/zaměstnance
Fakulta:
---
Ústav dějin Univerzity Karlovy a archiv Univerzity Karlovy
Centrum pro teoretická studia
Centrum pro otázky životního prostředí
Centrum pro přenos poznatků a technologií
UNIVERZITA KARLOVA
Katolická teologická fakulta
Evangelická teologická fakulta
Husitská teologická fakulta
Právnická fakulta
1. lékařská fakulta
2. lékařská fakulta
3. lékařská fakulta
Lékařská fakulta v Plzni
Lékařská fakulta v Hradci Králové
Farmaceutická fakulta v Hradci Králové
Filozofická fakulta
Přírodovědecká fakulta
Matematicko-fyzikální fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta sociálních věd
Fakulta tělesné výchovy a sportu
Fakulta humanitních studií
Ústav jazykové a odborné přípravy
Ústřední knihovna
Centrum pro ekonomický výzkum a doktorské studium
Rektorát Univerzity Karlovy
Příjmení:
Jméno:
Login:
Číslo osoby (UKČO):
Údaj:
začátek
obsahuje
celý údaj
Textový údaj:
diakritika
transliterace
Katedra:
---
Akademie věd ČR (31-AVCR)
Biotechnologický ústav (zrušeno) (31-560)
Centrum dalšího vzdělávání (31-643)
Česká zemědělská univerzita (31-CZU)
České vysoké učení technické (31-CVUT)
Další pracoviště biologické sekce (31-102)
Ekonomický odbor (31-630)
Fakulta tělesné výchovy a sportu UK (31-FTVS)
Filosofická fakulta UK (31-FF)
jiná pracoviště UK (31-UK)
Katedra analytické chemie (31-230)
Katedra anorganické chemie (31-240)
Katedra antropologie a genetiky člověka (31-110)
Katedra aplikované geoinformatiky a kartografie (31-370)
Katedra biochemie (31-250)
Katedra botaniky (31-120)
Katedra buněčné biologie (31-151)
Katedra demografie a geodemografie (31-360)
Katedra ekologie (31-162)
Katedra experimentální biologie rostlin (31-130)
Katedra filosofie a dějin přírodních věd (31-107)
Katedra fyzické geografie a geoekologie (31-330)
Katedra fyzikální a makromol. chemie (31-260)
Katedra fyziol. živočichů a vývoj. biol. (zrušena) (31-150)
Katedra fyziologie (31-152)
Katedra genetiky a mikrobiologie (31-140)
Katedra kartografie a geoinformatiky (zrušena) (31-350)
Katedra organické chemie (31-270)
Katedra parazitologie (31-161)
Katedra parazitologie a hydrobiologie (zrušena) (31-160)
Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje (31-340)
Katedra tělesné výchovy (31-730)
Katedra učitelství a didaktiky biologie (31-180)
Katedra učitelství a didaktiky chemie (31-280)
Katedra zoologie (31-170)
Laboratoř NMR spektroskopie (31-204)
Laboratoře geologických ústavů (31-410)
Masarykova univerzita (31-MU)
Matematicko-fyzikální fakulta UK (31-MFF)
neakademické pracoviště (zrušeno) (31-999)
Odbor informačních technologií (31-670)
Odbor rozvoje (31-650)
Odbor správy budov a investic (31-660)
Odbor vnějších vztahů (31-790)
Oddělení geochemie a mineralogie (zrušeno) (31-431)
Oddělení geologie (zrušeno) (31-421)
Oddělení hydrologie a inž.geologie (zrušeno) (31-451)
Oddělení nerostných zdrojů (zrušeno) (31-432)
Oddělení paleontologie (zrušeno) (31-422)
Oddělení užité geofyziky (zrušeno) (31-452)
Pedagogická fakulta UK (31-PEDF)
Právní odbor (31-610)
Sekce biologie (31-101)
Sekce geografie (31-301)
Sekce geologie (31-401)
Sekce chemie (31-201)
Sekretariát děkana a tajemníka (31-601)
Středisko biologického vzdělávání (zrušeno) (31-108)
Studentská komora akademického senátu (31-SENAT)
Studijní odbor (31-640)
Ústav aplikací matematiky a výpočetní techniky (31-710)
Ústav geochemie, mineralogie a nerostných zdrojů (31-430)
Ústav geologie a paleontologie (31-420)
Ústav hydrogeologie, inženýrské geologie a užité geofyziky (31-450)
Ústav jazykové a odborné přípravy UK (31-UJOP)
Ústav petrologie a strukturní geologie (31-440)
Ústav pro životní prostředí (31-550)
Vysoká škola chemicko-technologická (31-VSCHT)
Zaměstnanecký odbor (31-620)
i externí
Obor:
Algologie a ekologie řas (N-BOTAAL)
Algology and algal ecology (NA-BOTAAL)
Analytická chemie (N-ANALCH)
Anorganická chemie (N-ANORCH)
Antropologie a genetika člověka (N-ANTR)
Antropologie a genetika člověka (NANTR)
Aquatic Ecology (NA-ECOAE)
Biofyzikální chemie (N-FYCHBF)
Biochemie (N-BIOCH)
Bioinformatika (N-BINF)
Botanika (NBOTA)
Bryologie a lichenologie (N-BOTABR)
Bryology and lichenology (NA-BOTABR)
Buněčná a molekulární biologie rostlin (N-EBRBU)
Buněčná a vývojová biologie (NBUNVYB)
Buněčná biologie (N-BUNBI)
Cévnaté rostliny (N-BOTACE)
Demografie (DEM)
Demografie (N-DEM)
Demography (NA-DEM)
Ekofyziologie rostlin (N-EBREK)
Ekologie (NEKO)
Entomologie (N-ZOOEN)
Etologie a ekologie (N-ZOOET)
Evoluční biologie (N-EVOBI)
Evoluční genetika živočichů (N-ZOOEV)
Experimentální biologie rostlin (NEBR)
Fyzická geografie a geoekologie (NFGGD)
Fyzická geografie a geoekologie (N-FGG)
Fyzikální chemie (N-FYCHFY)
Fyziologie a anatomie rostlin (N-EBRFY)
Fyziologie živočichů (NFYZZIV)
Fyziologie živočichů a člověka (N-FYZZFY)
Genetika, molekulární biologie a virologie (NGEMOVI)
Geoarcheologie (N-GEOLAR)
Geobiologie (N-GEOBI)
Geobiologie (NGEOBI)
Geobotanika (N-BOTAGE)
Geodynamics (NA-GEOLGD)
Geodynamika (N-GEOLGD)
Geochemie (N-GEOLGC)
Geoinformatika, kartografie a dálkový průzkum Země (N-GKDPZ)
Geologie (N-GEOLO)
Geologie (NGEOL)
Geologie životního prostředí (N-GEOLGZ)
Globální migrační a rozvojová studia (NGMRS)
Globální migrační a rozvojová studia (N-GMRS)
Hydrobiologie (N-EKOHY)
Hydrogeologie (N-APLGHY)
Hydrologie a hydrogeologie (N-HYDGE)
Chemie a fyzika materiálů (N-CHFM)
Immunology (NA-IMUN)
Imunologie (N-IMUN)
Inženýrská geologie (N-APLGIG)
Kartografie a geoinformatika (NKARTGD)
Klinická a toxikologická analýza (NKATA)
Klinická a toxikologická analýza (N-KATA)
Krajina a společnost (N-KRAS)
Krajina a společnost (NKRAS)
Ložisková geologie (N-GEOLLG)
Makromolekulární chemie (N-MAKCH)
Medicinální chemie (N-MEDCH)
Mikrobiologie (N-MIKR)
Mineralogie a krystalografie (N-GEOLMK)
Modelování chemických vlastností nanostruktur a biostruktur (N-FYCHMO)
Molekulární biologie a genetika eukaryot (N-GEMOEU)
Molekulární biologie a genetika prokaryotických a eukaryotických mikroorganismů (N-GEMOPE)
Mycology (NA-BOTAMY)
Mykologie (N-BOTAMY)
Neurobiologie (N-FYZZNE)
Ochrana životního prostředí (N-OZP)
Ochrana životního prostředí (NOZP)
Organická chemie (N-ORGCH)
Paleontologie (N-GEOLPA)
Parasitology and Infection Biology (NA-PARIB)
Parazitologie (N-PARA)
Plant ecology (NA-BOTAGE)
Politická a regionální geografie (N-PRG)
Protistologie (N-PROT)
Reprodukční a vývojová biologie (N-REPRBI)
Sociální epidemiologie (N-SOCEP)
Sociální geografie a regionální rozvoj (N-SGRR)
Sociální geografie a regionální rozvoj (dvouleté studium) (NSGRRD)
Teoretická a evoluční biologie (N-TEBI)
Terestrická ekologie (N-EKOTE)
Terrestrial Ecology (NA-ECOTE)
Učitelství biologie pro střední školy (UNB)
Učitelství biologie pro střední školy (UN-B)
Učitelství biologie pro střední školy - Učitelství fyziky pro střední školy (UN-BF)
Učitelství biologie pro střední školy - Učitelství geografie pro střední školy (UNBZ)
Učitelství biologie pro střední školy - Učitelství geografie pro střední školy (UN-BZ)
Učitelství biologie pro střední školy - Učitelství geologie pro střední školy (UN-BG)
Učitelství biologie pro střední školy - Učitelství chemie pro střední školy (UN-BCH)
Učitelství biologie pro střední školy - Učitelství matematiky pro střední školy (UN-BM)
Učitelství geografie pro střední školy (UN-Z)
Učitelství geografie pro střední školy - Učitelství biologie pro střední školy (UN-ZB)
Učitelství geografie pro střední školy - Učitelství dějepisu pro 2. stupeň ZŠ a SŠ (UN-ZD)
Učitelství geografie pro střední školy - Učitelství matematiky pro střední školy (UN-ZM)
Učitelství geografie pro střední školy - Učitelství tělesné výchovy pro střední školy (UN-ZTV)
Učitelství geologie pro střední školy - Učitelství biologie pro střední školy (UN-GB)
Učitelství geologie pro střední školy - Učitelství chemie pro střední školy (UN-GCH)
Učitelství geologie pro střední školy - Učitelství tělesné výchovy pro střední školy (UN-GTV)
Učitelství chemie pro střední školy (UN-CH)
Učitelství chemie pro střední školy - Učitelství biologie pro střední školy (UN-CHB)
Učitelství chemie pro střední školy - Učitelství fyziky pro střední školy (UN-CHF)
Učitelství chemie pro střední školy - Učitelství geologie pro střední školy (UN-CHG)
Učitelství chemie pro střední školy - Učitelství matematiky pro střední školy (UN-CHM)
Užitá geofyzika (N-APLGUF)
Vascular plants (NA-BOTACE)
Virologie (N-GEMOVI)
Zoologie (NZOO)
Zoologie bezobratlých (N-ZOOBE)
Zoologie obratlovců (N-ZOOOB)
Obor SIMS:
Algologie a ekologie řas (0511TA0300170159)
Algologie a ekologie řas (0511TA0300180159)
Analytická chemie (0531TA130017)
Anorganická chemie (0531TA130018)
Antropologie a genetika člověka (0511TA030016)
Antropologie a genetika člověka (1512X002)
Biofyzikální chemie (0531TA1300190131)
Biochemie (0512TA130010)
Bioinformatika (0688TA140004)
Botanika (1507X004)
Bryologie a lichenologie (0511TA0300170140)
Bryologie a lichenologie (0511TA0300180140)
Buněčná a molekulární biologie rostlin (0511TA0300220176)
Buněčná a vývojová biologie (1515X003)
Buněčná biologie (0511TA030019)
Cévnaté rostliny (0511TA0300180160)
Cévnaté rostliny (0511TA0300170160)
Demografie (1303X001)
Demografie (0314TA330006)
Demography (0314TA330007)
Ekofyziologie rostlin (0511TA0300220177)
Ekologie (1603X002)
Entomologie (0511TA0300360168)
Etologie a ekologie (0511TA0300360169)
Evoluční biologie (0511TA030011)
Evoluční genetika živočichů (0511TA0300360166)
Experimentální biologie rostlin (1501X029)
Fyzická geografie a geoekologie (1301X004)
Fyzická geografie a geoekologie (0532TA330029)
Fyzikální chemie (0531TA1300190132)
Fyziologie a anatomie rostlin (0511TA0300220175)
Fyziologie živočichů (1511X003)
Fyziologie živočichů a člověka (0511TA0300230143)
Genetika, molekulární biologie a virologie (1515X010)
Geoarcheologie (0532TA3300160226)
Geobiologie (0532TA330006)
Geobiologie (1201X019)
Geobotanika (0511TA0300180139)
Geobotanika (0511TA0300170139)
Geodynamika (0532TA3300130152)
Geodynamika (0532TA3300160152)
Geochemie (0532TA3300160146)
Geoinformatika, kartografie a dálkový průzkum Země (0532TA330032)
Geologie (0532TA3300160151)
Geologie (1201X004)
Geologie životního prostředí (0532TA3300160147)
Globální migrační a rozvojová studia (1301X028)
Globální migrační a rozvojová studia (0532TA330017)
Hydrobiologie (0511TA0300340154)
Hydrobiologie (0511TA0300350154)
Hydrogeologie (0532TA3300220130)
Hydrologie a hydrogeologie (0532TA330014)
Chemie a fyzika materiálů (0531TA130006)
Immunology (0511TA030024)
Imunologie (0511TA030025)
Inženýrská geologie (0532TA3300220141)
Kartografie a geoinformatika (1302X006)
Klinická a toxikologická analýza (1403X002)
Klinická a toxikologická analýza (0531TA130037)
Krajina a společnost (0532TA330033)
Krajina a společnost (1301X029)
Ložisková geologie (0532TA3300160148)
Makromolekulární chemie (0531TA130022)
Medicinální chemie (0531TA130005)
Mikrobiologie (0511TA030027)
Mineralogie a krystalografie (0532TA3300160149)
Modelování chemických vlastností nanostruktur a biostruktur (0531TA1300190133)
Molekulární biologie a genetika eukaryot (0511TA0300420125)
Molekulární biologie a genetika prokaryotických a eukaryotických mikroorganismů (0511TA0300420124)
Mykologie (0511TA0300180158)
Mykologie (0511TA0300170158)
Neurobiologie (0511TA0300230144)
Ochrana životního prostředí (1604X007)
Ochrana životního prostředí (0521TA030006)
Organická chemie (0531TA130024)
Paleontologie (0532TA3300160150)
Parasitology and Infection Biology (0511TA030047)
Parazitologie (0511TA030029)
Politická a regionální geografie (0314TA330003)
Protistologie (0511TA030038)
Reprodukční a vývojová biologie (0511TA030010)
Sociální epidemiologie (0588TA330001)
Sociální geografie a regionální rozvoj (0314TA330005)
Sociální geografie a regionální rozvoj (1301X015)
Teoretická a evoluční biologie (0511TA030040)
Terestrická ekologie (0511TA0300340155)
Terestrická ekologie (0511TA0300350155)
Učitelství biologie pro střední školy (0114TA300109)
Učitelství biologie pro střední školy (7504X185)
Učitelství biologie pro střední školy (7504X186)
Učitelství dějepisu pro 2. stupeň základní školy a střední školy (0114TA300090)
Učitelství fyziky pro střední školy (0114TA110003)
Učitelství geografie pro střední školy (7504X194)
Učitelství geografie pro střední školy (0114TA300003)
Učitelství geologie pro střední školy (0114TA300107)
Učitelství chemie pro střední školy (0114TA300108)
Učitelství matematiky pro střední školy (0114TA300066)
Učitelství tělesné výchovy pro střední školy (0114TA3000480000)
Užitá geofyzika (0532TA3300220142)
Virologie (0511TA0300420123)
Zoologie (1502X003)
Zoologie bezobratlých (0511TA0300360167)
Zoologie obratlovců (0511TA0300360170)
Ročník:
1.ročník
2.ročník
3.ročník
4.ročník
5.ročník
6.ročník
7.ročník
8.ročník
9.ročník
10.ročník
11.ročník
Druh studia:
---
bakalářské
doktorské
magisterské
Mezinárodně uznávaný kurz
microcredentials
navazující magisterské
Program CŽV - na výkon povolání
Program CŽV - univerzita třetího věku
Program CŽV - zájmový
rigorózní řízení
Jazyk výuky:
---
angličtina
arménština
běloruština
bosenština
bulharština
český znakový jazyk
čeština
čínština
dánština
estonština
finština
francouzština
galicijština
gruzínština
chorvatština
italština
japonština
korejština
litevština
lotyšština
maďarština
němčina
nizozemština
norština
polština
portugalština
rumunština
ruština
řečtina
slovenština
slovinština
srbština
starořečtina
španělština
švédština
turečtina
ukrajinština
vietnamština
Zobrazit:
20
50
100
250
500
1000
výsledků na stránku
Student
Ročník
Kruh
Obor
Druh studia
Rok ukončení
Fakulta
Böhmová Alžběta, Mgr.
3.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2015/2016
PřF
Holíková Kristýna, Mgr.
4.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2022/2023
PřF
Janošík Lukáš, Mgr.
2.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2019/2020
PřF
Jeřábková Hana, Mgr.
3.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2017/2018
PřF
Macková Lenka, RNDr., Ph.D.
3.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2012/2013
PřF
Moulíková Štěpánka, RNDr.
2.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2019/2020
PřF
Nosková Jana, Mgr.
3.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2014/2015
PřF
Pánková Karolína, Mgr.
4.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2019/2020
PřF
Prach Martin, Mgr.
3.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2018/2019
PřF
Skopalíková Jana, Mgr.
2.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2016/2017
PřF
Smyčka Jan, Mgr., Ph.D.
2.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2014/2015
PřF
Štenc Jakub, Mgr.
2.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2019/2020
PřF
Výsledky
1-13
z
13
1
Zehnálek Petr, Mgr.
2.roč.
Botanika (NBOTA)
navazující magisterské
2016/2017
PřF
Výsledky
1-13
z
13
1
Počet studentů, které nemáte právo vyhledat: 201
Kontakty
Podpora studentů se speciálními potřebami na UK
Univerzita Karlova
|
Informační systém UK