E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníVýběrové řízení na studijní pobyty v akademickém roce 2020/2021 v rámci programu Erasmus+

Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, tj. první stupeň – nominace z katedry, proběhne v pondělí 16. 3. 2020. Nejpozději 16. 3. 2020 do 16 h dodejte, prosím, potřebné dokumenty.

Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, tj. první stupeň – nominace z katedry, proběhne v pondělí 16. 3. 2020.

Nejpozději 16. 3. 2020 do 16 h dodejte, prosím, následující dokumenty:

- motivační dopis v angličtině (rozsah cca 1 A4) – zde m.j. popište případnou souvislost Vámi zvolené university a předmětů s Vaším odborným směřováním, tématem DP apod.,

- strukturovaný životopis,

- předběžný návrh Studijního plánu se souhlasem školitele (souhlas školitele platí pro studenty NMgr. studia a studenty se zadanou BP),

- pokud máte, tak i případně jazykové certifikáty dokládající Vaši schopnost absolvovat studium v daném jazyce (nemáte-li takové, uveďte svoji jazykovou kvalifikaci).

Dokumenty přineste osobně Michalovi Štefánkovi (pracovna č. 70, 1. patro, naproti sekretariátu Katedry botaniky), případně nechte na sekretariátu v kastlíku.

Zároveň bych Vás rád požádal, abyste si před výběrovým řízením založili přihlášku na danou univerzitu v internetové aplikaci (https://is.cuni.cz/webapps/). Aplikace pro založení přihlášek je otevřena od 15. 2. 2020. Nemusíte ji podrobně celou vyplňovat, ale budu/budete mít aspoň přehled o celkových počtech přihlášených studentů a v případě překročení kapacity Vám můžeme navrhnout alternativu.

Do 25. 3. 2020 musíte, pokud jste si podali více přihlášek (lze max. 3) a byli nominování, oznámit, kterou nominaci přijímáte (lze jen jednu). Následně si sestavíte ve spolupráci se školitelem a garantem oboru finální studijní plán včetně informací o předmětech v zahraničí.

Harmonogram naleznete zde:

https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studium-v-zahranici/erasmus/kalendar

Pro další informace sledujte stránky: 

https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studium-v-zahranici/erasmus?set_language=cs http://erasmusclub.natur.cuni.cz/

Případné dotazy směřujte na katedrového koordinátora pro Erasmus – Michala Štefánka (michal.stefanek@natur.cuni.cz).

Publikováno: Pátek 21.02.2020 00:00

Akce dokumentů