Výběr znaku fakulty - hlasování o preferencích akademické obce

Do 6. listopadu může akademická obec Přírodovědecké fakulty hlasováním vyjádřit preference při výběru motivu znaku fakulty.

Počínaje 21. 10 až do 6. 11. 2015, 23:59 je možno hlasováním vyjádřit své preference při probíhajícím výběru motivu znaku Přírodovědecké fakulty.

Volby nejsou závazné, jejich výsledky slouží jako podkladový materiál pro hodnotící komisi.

Před hlasováním si prosím přečtěte záměr prvního kola. V současnosti běží celofakultní diskuse - formou komentářů pod seznamem návrhů motivu znaku fakulty.

Aplikace pro hlasování.

Samotné volby jsou realizovány stejným mechanismem a stejným technickým řešením jako volby do akademického senátu.

Celý proces výběru nového znaku fakulty byl schválen akademickým senátem a veškeré informace jsou dostupné v příslušné části webu senátu.

Publikováno: Středa 21.10.2015 12:35