Volby do zaměstnanecké části Akademického senátu právě probíhají

Předsednictvo Akademického senátu vyhlašuje volby do zaměstnanecké komory Akademického senátu. Probíhají v termínu 11. - 14. 12. 2017.

Zaměstnanci, členové akademické obce budou volit celkem 5 zástupců biologické sekce, 4 zástupce chemické sekce, 3 zástupce geografické sekce a 2 zástupce geologické sekce. Počet mandátů je rozdělen podle přepočteného počtu zaměstnanců, členů akademické obce.  Nominovat se souhlasem kandidáty pro volbu může jakýkoliv člena akademické obce tedy jak studenti, tak i zaměstnanci.

K organizaci  a zajištění voleb zvolil Akademický senát fakulty volební komisi, která připraví a zveřejní v souladu s volebním řádem další pokyny pro nominaci kandidátů, zajistí průběh voleb a vyhlásí volební výsledky.

Podrobnosti budou uvedeny na naší webové stránce v části Volby do Akademického senátu.

Publikováno: Pondělí 11.12.2017 10:40