Setkání doktorandů ekologických oborů

Tradiční setkání doktorandů ekologických oborů a jejich školitelů se letos uskuteční ve dnech 20. až 22. listopadu 2015 v rekreačním a školícím centru České pošty na hradě Rožmberk v jižních Čechách.
Čas 20.11.2015   14:00
22.11.2015   14:00
Místo Rekreační a školící centrum České pošty na hradě Rožmberk
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Ttradiční setkání doktorandů ekologických oborů a jejich školitelů se letos uskuteční ve dnech 20. až 22. listopadu 2015 v rekreačním a školícím centru České pošty na hradě Rožmberk v jižních Čechách. Cena lůžka na os/noc s plnou penzí činí 236,- Kč (včetně DPH). Platilo by se v hotovosti na místě. Předpokládaný příjezd v pátek k večeru (v případě většího počtu účastníků, a tudíž referátů, by bylo ale dobré začít již v pátek po obědě – bude upřesněno), odjezd v neděli po obědě. Z Prahy a Brna je asi nejlepší se dopravit vlakem či autobusem do Českých Budějovic a pak pokračovat autobusy přes Český Krumlov (železniční stanice Rožmberk nad Vltavou má celkem dobré spojení, ale leží asi 4 km jižně od městečka). Z Prahy jede po obědě i jeden přímý autobus.

Byli bychom rádi, kdybyste se přihlásili do konce září na e-mailovou adresu níže podepsané Lenky Šebelíkové. Podrobnější informace o programů posléze zašleme přihlášeným. Dotazy rádi zodpovíme oba průběžně.

Zdraví a na setkání v příjemném prostředí se těší,

Karel Prach a Lenka Šebelíková

Publikováno: Pondělí 24.08.2015 14:55