Příspěvek na cestu studentky nebo studenta do zahraničí na zkušenou

Jedním z účelů nově založeného Nadačního fondu Přírodovědecké fakulty UK je podpora pedagogické činnosti. Nadační fond proto poprvé v historii své existence vyhlašuje výzvu pro podávání žádostí o tento příspěvek. Konečný termín pro podávání žádostí je 15.6.2018

Nadační fond Přírodovědecké fakulty UK  udělí celkem dva příspěvky po 30 tisíci Kč.

Prosíme studenty, aby v žádosti uvedli:

1.      účel své cesty a jeho spojitost se studiem,

2.      náplň práce na zahraničním pracovišti,

3.      přehled svých dosavadních vědeckých výsledků,

4.      rozpočet celkových finančních nákladů na cestu včetně účelu použití příspěvku,

5.      přílohou žádosti bude výpis studijních výsledků ze SISu, u doktorských studentů za

dobu magisterského studia.

Žádost mohou podat pouze studenti Přírodovědecké fakulty UK magisterského nebo doktorského studia. Předmětná cesta musí být započata v roce 2018.

Konečný termín pro podávání žádostí je 15.6.2018, rozhodnutí o udělení příspěvku bude sděleno do 30.6.2018.

Prosíme podávat žádosti elektronicky na adresu nadace@natur.cuni.cz, žádost nemusí přesahovat rozsah jedné strany A4.

Budou preferovány příspěvky na financování takových cest, které potrvají 30 a více dnů.

Publikováno: Pátek 11.05.2018 13:20