Přírodovědcem.cz – nový web pro uchazeče byl právě spuštěn

Každý středoškolák, který dnes zatouží po studiu kteréhokoliv z oborů naší fakulty, má nyní možnost najít všechny informace přehledně na jednom místě. Pro informování uchazečů byl právě spuštěn web Přírodovědcem.cz.

Jak se stát přírodovědcem? Na jedné straně je třeba talentu i píle, na straně druhé je však třeba mít přehledně k dispozici všechny správné informace o tom, jak přírodní vědy studovat. Právě k tomu slouží nový web, který právě spustila naše fakulta: Prirodovedcem.cz

Web shrnuje obecné informace o fakultě, přehled studijních programů a oborů, informace o požadavcích k přijímacím zkouškám, možnostech přípravných kurzů a o přijímacím řízení. Uchazeče informuje i o možnostech a výhodách, které na ně čekají během studia (podpora nadaných studentů, možnosti zahraničních stáží), ale i o studentském životě v hlavním městě a na PřF UK zvláště.

Všem budoucím přírodovědcům přejeme hodně štěstí!

Publikováno: Úterý 19.01.2016 10:30