Nabídka zaměstnání: Krajský úřad Ústeckého kraje - odbor životního prostředí a zemědělství

Nabídka zaměstnání: Krajský úřad Ústeckého kraje

Přijmeme dva pracovníky na dobu určitou, s pozdější perspektivou trvalého pracovního poměru, na tyto pozice:

1.       Samostatný referent na úseku ochrany přírody a krajiny se zaměřením na řízení projektů a administraci dotací.

Pracovní činnost zahrnuje např. přípravu zadávacích dokumentací na služby pořizované v oblasti péče o zvláště chráněná území, přípravu smluv, administraci zadávacích řízení, přípravu a vyhodnocování projektů a žádostí o dotační podporu, ale i vybrané správní činnosti na úseku ochrany přírody podle dohody a zájmu.

Nástup ihned, pracovní poměr nejméně do 31. 5. 2023.

2.       Samostatný referent na úseku ochrany přírody se zaměřením na správní činnost a péči o zvláště chráněná území.

Nástup od 1. 7. 2022, pracovní poměr nejméně do 31. 12. 2024.

Pracovní činnost zahrnuje výkon správních činností na úseku ochrany přírody, např. rozhodování o povolení výjimek ze zákazů u zvláště chráněných druhů, vydávání závazných stanovisek a souhlasů, vyhlašování zvláště chráněných území a sjednávání smluvní ochrany, plánování a zajišťování péče o zvláště chráněná území, sjednávání dohod s vlastníky a nájemci pozemků atd.

V obou případech odpovídá pracovní zařazení v 11. platové třídě na odboru životního prostředí a zemědělství, s pestrou pracovní náplní na pracovišti v centru Ústí n.L. (Stroupežnického ul.) i v terénu a s možností profesního růstu; pružná pracovní doba, pět týdnů dovolené, pět dnů pracovního volna, pracovní benefity (stravenkový paušál, příspěvky na penzijní připojištění, rekreaci, ošatné, sportovní a kulturní aktivity, výhodné zaměstnanecké jízdné u DÚK). Potřebné zaškolení poskytneme.

Kvalifikační požadavky: zájem o ochranu přírody v ÚK, vysokoškolské vzdělání nejlépe přírodovědeckého nebo technického zaměření v bakalářském nebo magisterském studijním programu; řidičské oprávnění skup. B, aktivní znalost anglického či německého jazyka či odborná zběhlost v některém odvětví ochranářské biologie výhodou.

Zájemci se mohou hlásit přímo na můj mail nebo telefon, sjednáme si schůzku a probereme podrobnosti.

RNDr. Tomáš Burian

odbor životního prostředí a zemědělství

vedoucí oddělení

Krajský úřad Ústeckého kraje