Dodatečné výběrové řízení pro program Erasmus+ na LS 18/19

Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ proběhne v úterý 18. 9. 2018. Lhůta pro dodání potřebných materiálů je 18. 9. 2018 do 12 h.
Čas 18.09.2018
od 12:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, tj. první stupeň – nominace z katedry, proběhne ve úterý 18. 9. 2018. Nejpozději 18. 9. 2018 do 12 h dodejte tyto dokumenty:

• Motivační dopis v angličtině (rozsah cca 1 A4) – zde m.j. popište případnou souvislost Vámi zvolené university a předmětů s Vaším odborným směřováním, tématem DP apod.
  • Strukturovaný životopis
  • Předběžný návrh Studijního plánu se souhlasem školitele (souhlas školitele platí pro studenty NMgr. studia a studenty se zadanou BP)
  • pokud máte, tak i případně Jazykové certifikáty dokládající Vaši schopnost absolvovat studium v daném jazyce (nemáte-li takové, uveďte svoji jazykovou kvalifikaci).

• Dokumenty přineste osobně Zdeňkovi Janovskému (pracovna Tomáše Herbena, 2. patro, dv. č. 86), případně nechte na sekretariátu katedry v kastlíku.

Zároveň bych Vás rád požádal, abyste si před výběrovým řízením založili přihlášku na danou univerzitu v internetové aplikaci. Nemusíte ji podrobně celou vyplňovat, ale budu/budete mít aspoň přehled o celkových počtech přihlášených studentů a v případě překročení kapacity Vám mohu navrhnout alternativu.

Fakultní nominace vycházející z výběrového řízení budou zveřejněny cca týden poté a vy pak budete mít týden, pokud jste si podali více přihlášek (lze až 3) a byli nominování, na oznámení, kterou nominaci přijímáte (pouze jednu). Následně si sestavíte ve spolupráci se školitelem a garantem oboru finální studijní plán včetně informací o předmětech v zahraničí.

Pro další informace sledujte stránky fakultní erasmovské kancdeláře a Erasmus klubu. Případné dotazy pište na email Zdeňka Janovského (k nalezení na fakultních stránkách). Zdraví Zdeněk

Publikováno: Středa 12.09.2018 14:45