E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníDodatečné výběrové řízení na studijní pobyty v LS akademického roku 2021/2022 v rámci programu Erasmus+

Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, tj. první stupeň – nominace z katedry, proběhne ve středu 15. 9. 2021.
Čas 07.09.2021   22:40
15.09.2021   13:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, tj. první stupeň – nominace z katedry, proběhne ve středu 15. 9. 2021.

Nejpozději 15. 9. 2021 do 12 h dodejte, prosím, následující dokumenty:

- motivační dopis v angličtině (rozsah cca 1 A4) – zde m.j. popište případnou souvislost Vámi zvolené university a předmětů s Vaším odborným směřováním, tématem DP apod.,

- strukturovaný životopis,

- předběžný návrh Studijního plánu se souhlasem školitele (souhlas školitele platí pro studenty NMgr. studia a studenty se zadanou BP),

- pokud máte, tak i případně jazykové certifikáty dokládající Vaši schopnost absolvovat studium v daném jazyce (nemáte-li takové, uveďte svoji jazykovou kvalifikaci).

Dokumenty přineste osobně Michalovi Štefánkovi (pracovna č. 70, 1. patro, naproti sekretariátu Katedry botaniky), případně nechte na sekretariátu v kastlíku.

Zároveň bych Vás rád požádal, abyste si před výběrovým řízením založili přihlášku na danou univerzitu v internetové aplikaci (https://is.cuni.cz/webapps/). Aplikace pro založení přihlášek je již otevřena. Nemusíte ji podrobně celou vyplňovat, ale budu/budete mít aspoň přehled o celkových počtech přihlášených studentů a v případě překročení kapacity Vám můžeme navrhnout alternativu.

Harmonogram naleznete zde:

https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studium-v-zahranici/erasmus/kalendar

Pro další informace sledujte stránky:

https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studium-v-zahranici/erasmus?set_language=cs http://erasmusclub.natur.cuni.cz/

Případné dotazy směřujte na katedrového koordinátora pro Erasmus – Michala Štefánka (michal.stefanek@natur.cuni.cz).

Publikováno: Úterý 07.09.2021 00:00

Akce dokumentů