Kariérní den PřF UK

Stejně jako v předchozích letech i letos pro vás pořádáme Kariérní den. Máte tak možnost zmapovat si své budoucí možnosti na trhu práce, potkat se s potenciálními zaměstnavateli a nebo si domluvit zajímavou stáž či brigádu. Těšíme se na vás ve středu 18. března 2020 na Albertově.
Čas 18.03.2020
od 10:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: středa 18.3. 2020 od 10.00 do 16.00
KDE: prostory budovy Albertov 6, Praha 2

Jelikož zdaleka ne všichni absolventi zamíří do čistě vědeckých pozic, připravila naše fakulta  den zaměřený na kariérní uplatnění mimo tu nejčistší vědu. Máte možnost seznámit se nejen s tím, jak se správně připravit na nároky  světa mimo fakultu, ale především se již během studia potkat s potenciálními zaměstanavateli.

Společnosti, které se budou prostředictví svých stánků prezentovat, jsme pro Vás vybrali tak, aby si na své přišli studenti i absolventi všech sekcí naší fakulty.

Publikováno: Čtvrtek 27.02.2020 13:30