Jsou zobrazeny pouze položky, které jsou přístupné veřejně.
Pro zobrazení všech se prosím přihlašte.

Volba kandidáta na děkana 2016

Na podzim nás čekají volby na post děkana, tedy do funkce, která zásadním způsobem ovlivňuje chod fakulty. Jasné je také to, že novým děkanem bude někdo jiný než stávající děkan pan profesor Bohuslav Gaš. Případný kandidát musí pro účast ve volbách získat dle volebního řádu minimálně 20 podpisů členů akademické obce (studentů nebo akademických pracovníků).

Publikováno 12.7.2016

V Praze probíhá setkání rostlinných biologů světového významu

Ve dnech 26. - 29. 6. 2016 probíhá v Praze důležité setkání rostlinných biologů evropského a světového významu „Plant Biology Europe EPSO / FESPB Congress 2016“, kterého se účastní více než 900 vědců z 58 zemí celého světa. Cílem kongresu je rozvinutí diskuse nad současnými výzvami rostlinné biologie 21. století.

Publikováno 29.6.2016

Přednáška Sergio Rasmanna

Datum konání 2.5.2016

Elevation gradients drives the evolution of plant defence strategies against herbivores.

Publikováno 29.4.2016