Jsou zobrazeny pouze položky, které jsou přístupné veřejně.
Pro zobrazení všech se prosím přihlašte.

Příspěvek na cestu studentky nebo studenta do zahraničí na zkušenou

Jedním z účelů nově založeného Nadačního fondu Přírodovědecké fakulty UK je podpora pedagogické činnosti. Nadační fond proto poprvé v historii své existence vyhlašuje výzvu pro podávání žádostí o tento příspěvek. Konečný termín pro podávání žádostí je 15.6.2018

Publikováno 11.5.2018

Výzva TA ČR, program ÉTA

9. května byla vyhlášena druhá veřejná soutěž v programu ÉTA. Termín pro podávání návrhů do soutěže je 21.června 2018. Hlavní změnou od 1. veřejné soutěže je snížení maximální podpory na projekt na 80% a v případě, že aplikačním garantem bude podnik, musí být uchazečem projektu (tedy být interním aplikačním garantem).

Publikováno 15.5.2018

Ceny časopisu Živa získala řada zástupců naší fakulty

Časopis Živa uděluje ocenění, určená autorům nejlepších článků, od roku 1997. Ve vile Lanna, kde dekorování oceněných tradičně probíhá, bylo ve středu 9. 5. oceněno hned několik zástupců naší fakulty v různých kategoriích. Všem oceněným srdečně blahopřejeme!

Publikováno 11.5.2018

Exkurze na písčiny dolního Polabí

Datum konání 19.5.2018

Předposlední z jarních exkurzí pořádaných ČBS a PřF UK bude směřovat na Litoměřicko za vegetací písčin (svaz Corynephorion canescentis). Všichni zájemci z řad studentů, členů Společnosti i široké veřejnosti jsou srdečně zváni.

Publikováno 10.5.2018

P. Pyšek: Makroekologie rostlinných invazí – co ukazují nové databáze?

Datum konání 14.5.2018

Chcete-li se dozvědět, jak se studují rostlinné invaze v celosvětovém měřítku, neváhejte a navštivte poslední z přednášek jarního přednáškového cyklu ČBS a PřF UK. Všichni zájemci z řad studentů, členů ČBS i široké veřejnosti jsou srdečně zváni!

Publikováno 5.5.2018

Promítání filmu "Putinovy děti"

Ve čtvrtek 10.5.2018 proběhne v budově Albertov 6 (učebna Věž) druhé promítání dokumentárního filmu v rámci projektu Jeden svět na geografii. Můžete se těšit na film Putinovy "Děti 404" s odborným komentářem Michala Pitoňáka. Začínáme v 18:30. Vstup volný.

Publikováno 30.4.2018