E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Interní členové

Vedení katedry

RNDr. Lukáš Fischer, Ph.D.

vedoucí katedry

+420 221 951 688 lukasf@natur.cuni.cz

RNDr. Aleš Soukup,  Ph.D.

zástupce vedoucího katedry

+420 221 951 697 asoukup@natur.cuni.cz

Doc. RNDr. Helena Lipavská

tajemník katedry

+420 221 951 680 lipavska@natur.cuni.cz

Sekretariát

Elena Kozlová +420 221 951 689 elena.kozlova@natur.cuni.cz

Profesoři

Prof. RNDr. Jana Albrechtová, Ph.D. +420 221 951 694 albrecht@natur.cuni.cz
Prof. RNDr. Zdeněk Opatrný, CSc. +420 221 951 690 opat@natur.cuni.cz

Docenti

Doc. RNDr. Věra Čížková, CSc. +420 221 951 865 veciz@natur.cuni.cz
Doc. RNDr. Fatima Cvrčková, Dr.rer.nat. +420 221 951 685 fatima@natur.cuni.cz
RNDr. David Honys, Ph.D. +420 225 106 450 honys@ueb.cas.cz
Doc. RNDr. Helena Lipavská, Ph.D. +420 221 951 680 lipavska@natur.cuni.cz
Doc. RNDr. Viktor Žárský, CSc. +420 221 951 685 zarsky@ueb.cas.cz

Asistenti a odborní asistenti

RNDr. Lukáš Fischer, Ph.D. +420 221 951 688 lukasf@natur.cuni.cz
RNDr. Michal Hála, Ph.D. +420 221 951 685 hala@ueb.cas.cz
Mgr. Petr Kohout +420 728 228 263 kohout4@natur.cuni.cz
RNDr. Hana Konrádová, Ph.D. +420 221 951 680 hanka@natur.cuni.cz
Mgr. Ivan Kulich, Ph.D. +420 221 951 685 ikulich@gmail.com
Mgr. Zuzana Lhotáková, Ph.D. +420 221 951 694 zuza.lhotak@seznam.cz
RNDr. Petra Mašková, Ph.D. +420 221 951 681 suchomel@natur.cuni.cz
RNDr. Jan Petrášek, Ph.D. +420 225 106 425 petrasek@ueb.cas.cz
RNDr. Kateřina Schwarzerová, Ph.D. +420 221 951 692 schwarze@natur.cuni.cz
RNDr. Aleš Soukup, Ph.D. +420 221 951 697 asoukup@natur.cuni.cz
RNDr. Edita Tylová,Ph.D. +420 221 951 697 edmunz@seznam.cz
RNDr. Olga Votrubová, CSc. +420 221 951 693 votrub@natur.cuni.cz

Vědečtí pracovníci s podílem na výuce

Tamara Pečenková, Ph.D. +420 225 106 449 pecenkova@ueb.cas.cz
  RNDr. Jan Ponert   jan.ponert@natur.cuni.cz
RNDr. Mirosla Srba, Ph.D. +420 221 951 707 srba@sarracenia.cz

 

Mgr. Dimitrij Tyč +420 221 951 688 tycd@seznam.cz
RNDr. Martin Vohník, Ph.D. +420 271 015 346 vohnik@ibot.cas.cz
Mgr. Stanislav Vosolsobě +420 728 460 417 stanislav.vosolsobe@natur.cuni.cz

Vědečtí pracovníci (úvazek min 20 %)

Mgr. Erica Bellinvia, Ph.D. +420 221 951 691 popielica@gmail.com
Mgr. Radek Bezvoda, Ph.D. +420 221 951 685 bezvoda@centrum.cz
Mgr. Lucie Brejšková, Ph.D. +420 606 836 121 brejskova@ueb.cas.cz
Mgr. Petra Cifrová +420 221 951 692 petra.schiebertova@natur.cuni.cz
  Mgr. Edita Janková Drdová, Ph.D.   edita.drdova@natur.cuni.cz

RNDr. Lenka Havelková, Ph.D.

  hav@vol.cz
  RNDr. Anna Janská, Ph.D.   anna.janska@natur.cuni.cz
  Mgr. Eva Kollárová   eva.slikova@natur.cuni.cz
RNDr. Jana Krtková, Ph.D. +420 221 951 692 akcni.krtecek@post.cz
Mgr. Yazmín Mónica Landeo Ríos, Ph.D.   landeory@natur.cuni.cz
  Mgr. Vedrana Markovič   vedrana.markovic@natur.cuni.cz
  Mgr. Eva Neuwirthová   eva.neuwirthova@natur.cuni.cz
  Mgr. Jitka Ortmannová   jitka.ortmannova@natur.cuni.cz
  RNDr. Denisa Oulehlová, Ph.D.   denisa.oulehlova@natur.cuni.cz
  Ing. Přemysl Pejchar, Ph.D.    
  Ing. Martin Potocký, Ph.D.   martin.potocky@natur.cuni.cz
Mgr. Peter Sabol +420 221 951 685 peter.sabol@natur.cuni.cz
RNDr. Lenka Sikorová, Ph.D.  +420 221 951 688 dvorak27@natur.cuni.cz
Mgr. Zdeňka Vojtíková +420 221 951 685 zdenka.vojtikova@natur.cuni.cz

 

Akce dokumentů