Složka pro aktuality, upozornění a události
Prezentace studentů 1. ročníku NEBR -> druhá část
Srdečně Vás zveme na druhou část prezentací postupu prací našich studentů prvního ročníku navazujícího magisterského studia naší katedry v oborech Fyziologie a aatomie rostlin, Buněčná a molekulární biologie rostlin, Ekofyziologie.
Seminář: Seminářové ozvěny
Přijďte se s námi ohlédnout za letošními semináři a účastněte se diskuse, jaké semináře byste chtěli mít v zimním semestru.
Kolega Jan Martinek vyhrál 1. místo v soutěži Olympus Image of the Year Award 2021 - GRATULUJEME!
The global winning image was taken by Jan Martinek (Czech Republic). Arabidopsis thaliana flower with pollen tubes growing through the pistil. The flower tissues were chemically cleared to become transparent, while the pollen tubes were stained with aniline blue (yellow fluorescence) in order to be seen.
Obhajoby diplomových prací
Srdečně Vás zveme na obhajoby diplomových prací, vedené na naší katedře.
Obhajoby bakalářských prací 1/2
Srdečně Vás zveme na obhajoby bakalářských prací, které byly vedeny na naší katedře.
Obhajoby bakalářských prací 2/2
Srdečně Vás zveme na drouhou část obhajob bakalářských prací, vypracovaných pod vedením naší katedry.