14th Student Conference of Experimental Plant Biology

14. ročník studentské konference Experimentální biologie rostlin se bude konat v září v Bratislavě.
Čas 07.09.2017   00:00
08.09.2017   00:00
Přiložený soubor: 14th SCEPB Conference infosheet.pdf
Další soubor: Conference guidelines.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

14. konference studentů experimentální biologie rostlin 2017

Ve dnech 7. - 8. 9. 2017 se bude v Bratislavě, na půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Komenského, konat konference 14th Student Conference of Experimental Plant Biology. Konference se podle nových pravidel bude organizovat každé dva roky ve spolupráci se Slovenskou botanickou společností (SBS) a partnerskou Českou společností experimentální biologie rostlin (ČSEBR) a patří k nejvýznamnějším setkáním studentů experimentální biologie rostlin na Slovensku a v České republice. Je to ideální příležitost pro prezentování výsledků z výzkumu doktorandů, ale i nadaných studentů druhého stupně vysokoškolského studia. Konference bude probíhat v angličtině a uchazeči si budou moci vybrat zda budou prezentovat přednáškou a nebo formou posteru.

Bližší informace o konferenci najdete na webové stránce.

V této souvislosti upozorňujeme, že členi SBS a ČSEBR mohou požádat o nižší registrační poplatek na konferenci.

Deadline pro registraci a zaslání příspěvků je 30. 6. 2017. Pokyny naleznete ZDE.

Všechny Vás srdečně zveme.

Za organizační výbor Marek Vaculík

Pozvánka ke stažení ZDE.