14th International Student Conference on Experimental Plant Biology, Bratislava

Na 14. konferenci se výborně umístili naši studenti! Gratulujeme Zdeňce Vojtíkové, Radku Lefnarovi a Zuzaně Blascheové za oceněná umístění.

V soutěži ČSEBR o nejlepší studentské prezentace na mezinárodní konferenci studentů experimentální biologie rostlin pořádané se spoluúčastí ČSEBR získala Zdeňka Vojtíková z naší katedry 2. cenu v prednáškach a Radek Lefnar získal Special Award  - uznání za přednášku.

V soutěži o nejlepší poster ziskala 3. cenu Zuzana Blascheová, která take ziskala cenu Vox populi za nejvice preferovaný poster účastníky konference.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci.

Za fotografie děkujeme Mgr. Michalu Martinkovi, Ph.D.

Výherci ocenění za nejlepší přednášku
Výherci ocenění za nejlepší poster

Následující fotografie nám poskytl RNDr. Jiří Kubásek, Ph.D., za které rovněž vřele děkujeme.

Zdravíme z konference KEBR2017!
RNDr. Marek Vaculík , PhD. - hlavní organizátor konference
Prof. Dr. Marie-Theres Hauster s úvodní přednáškou na téma Importance of experimental design in plant biology - pitfalls and best practice
Sekce věnovaná posterům

Publikováno: Neděle 10.09.2017 19:25