VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA MENTEES - BIOCEV

.

Ředitel projektu BIOCEV vyhlašuje výběrové řízení pro

akademické, vysokoškolské a univerzitní pracovníky na pozici „mentee“. Vybraní junior/senior pracovníci budou mít příležitost se zapojit díky tzv. „stínování“ ředitele do jeho pracovních postupů a rozhodovacích procesů a rozvíjet své manažerské schopnosti a znalosti. Mentees budou vysláni do několika vědeckých center excellence a budou se účastnit tuzemských seminářů a workshopů vedených ředitelem BIOCEV. Vše bude financováno z prostředků projektu hrazeného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Nejedná se o pracovní poměr, ale o možnost získání znalostí, vědomostí a zkušeností z praxe mezinárodně uznávaného vědce se zahraničními zkušenostmi a ve významných zahraničních vědeckých centrech excelence.

Mentoring je založen na individuálním přístupu k mentorovanému. Cílem je rozvoj specifických i osobnostních kompetencí a schopnost adaptace a socializace v novém prostředí. Předpokládaný přínos pro mentees spočívá v porovnání různých přístupů daných různým prostředím a předáním zkušeností mentora s best practice v zemi s mimořádnými výsledky v oblasti vědy a výzkumu.

Další informace naleznete v připojeném souboru

V případě Vašeho zájmu o nabízená místa nám prosím do 7. června 2013 zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na email lenka.novotna@biocev.eu

.

Přiložený soubor: sablona inzeratA4_mentees_web.docx