Publikace a výsledky řešení

Výsledky badatelského úsilí výzkumného záměru „Geografické systémy a rizikové procesy v kontextu globálních změn a evropské integrace“ (MSM 0021620831) jsou prezentovány v odborných knihách, kapitolách v odborných knihách a sbornících a zejména v článcích v odborných recenzovaných periodikách. Mezi další typy výsledků patří specializované mapy s odborným obsahem, metodiky, pořádání konferencí, seminářů a výstav. Vysoký důraz je kladen na publikování v mezinárodně uznávaných časopisech registrovaných v databázích WOS (Web of Science) a SCOPUS a domácích periodikách hodnocených v Rejstříku informací o výsledcích (RIV). Širší veřejnosti jsou odborné výsledky představovány ve vybraných popularizačních publikacích a pořádáním výstav.

Výsledky výzkumného záměru evidované v RIV:

Výsledky výzkumného záměru evidované v Evidenci publikačních aktivit Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze:

do vyhledávače zadejte v kolonce projekt/záměr kód výzkumného záměru - MSM0021620831

Podrobný a aktuální přehled přináší Knihovna publikačních výstupů výzkumného záměru „Geografické systémy a rizikové procesy v kontextu globálních změn a evropské integrace“. Jejím cílem je poskytovat (1) aktuální přehled o publikačních výstupech výzkumného záměru (vnější prezentace pro široké spektrum zájemců) a (2) přístup ke všem publikačním výstupům v elektronické verzi (v PDF) pro členy řešitelského týmu (funkce dostupná pouze pro členy řešitelského týmu po přihlášení do interní sekce).