Informace o volbách

Volby proběhnou prostřednictvím elektronické hlasovací aplikace ve dnech 12. až 14. prosince. K účasti ve volbách je nutné mít platné heslo pro fakultní intranet.

Volby probíhají ve volebních okrscích (v závorce uvedeni členové volební komise):

• biologie + ÚŽP (Lubomír Hrouda, Vojtěch Zeisek)
  • chemie (Jan Havlík, David Hurný)
  • geografie + CIT + KTV (Lukáš Holman, Václav Treml)
  • geologie + ÚAMVT (Zita Bukovská, Ondřej Krýza)

Hlasovat můžete na adrese https://web.natur.cuni.cz/senat/volby/ od nedělní do středeční půlnoci (12. - 14. 12.).

Do volební aplikace se hlásíte pomocí jména a hesla do CAS (SISu/fakultního e-mailu). V případě potíží se obraťte na pana Hůlu. Volit mohou akademičtí pracovníci. Můžete se podívat na seznamy oprávněných volitelů.

Volební komise přijímá námitky na průběh voleb do půlnoci pátku 13. 1. 2011. Poté budou výsledky vyhlášeny oficiálně. Nově zvolení senátoři se ujmou funkce na zasedání 19. ledna 2012.

Oficiální volební výsledky

Kandidáti podle jednotlivých volebních okrsků

Biologie + ÚŽP

Chemie