Staňte se e-learningovými lektory vědy pro nadané středoškoláky!

Vlastníte alespoň bakalářský diplom z naší fakulty? Vládnete výbornou angličtinou? Máte chuť pracovat s mimořádně talentovanými středoškoláky? Pak se můžete zapojit jako e-leaningoví lektoři do Centra pro talentovanou mládež CTY Johns Hopkins, USA. Neváhejte se přihlásit, nabídka je časově omezená!

Foto: Petr Jan Juračka

Kurzy jsou kompletně připraveny, role instruktora spočívá v poskytování zpětné vazby, motivování studentů a jejich příprava na závěrečné zkoušky a AP testy. Zájemci musí zaslat svůj profesní životopis a informaci o kurzech, které chtějí vést. Školení nových instruktorů bude probíhat etapově – zájemci obdrží odkazy na školení z loňského roku, dále proběhne seminář v Praze a on-line přímo s instruktory CTY Johns Hopkins.

Více se dozvíte na webových stránkách stránkách Centra pro talentované děti a mláděž

Adepti musí zaslat svůj profesní životopis a informaci o kurzech, které chtějí vést. Školení nových instruktorů bude probíhat etapově – zájemci obdrží odkazy na školení z loňského roku, dále proběhne seminář v Praze a on-line přímo s instruktory CTY Johns Hopkins.

Zájemci se mohou ozvat co nejdříve na mail:  jeanne@strategic.cz, případně telefonicky na 603 442 040.

Publikováno: Středa 10.09.2014 21:50